Dla świata kultury i twórców sztuki

Studio zdjęciowe Poznań
Nasza oferta skierowana jest do profesjonalnych fotografów i filmowców. Wynajmujemy studio zdjęciowe w Poznaniu, w którym zrealizujesz ujęcia nie tylko z użyciem światła stałego, ale również dziennego. W ramach usługi udostępniamy podstawowe wyposażenie sprzętowe, a także umożliwiamy wybór dodatkowego pakietu, w którym znajdują się dodatkowe urządzenia.
Muzyka relaksacyjna dla dzieci
Szukasz sposobu na wyciszenie maluszka i przygotowanie go do snu? Muzyka relaksacyjna dla dzieci to dostępna na naszej stronie internetowej korzystna cenowo baza plików MP3. Dzięki niej twoja pociecha odpręży się i przygotuje do wieczornego rytuału zasypiania. Odpowiednio dobrane dźwięki koją emocje i porządkują myśli małego odkrywcy, dając szansę uspokojenie się i poselekcjonowanie zdobytych za dnia informacji.
Kabarety
Impresariat artystyczny oferuje spektakle, koncerty i kabarety w różnych miastach na terenie całej Polski. Nieważne, czy chcesz obejrzeć przedstawienie, na którym będziesz się wzruszać bądź śmiać się do rozpuku, zobaczyć koncert ulubionego artysty, czy może obejrzeć skecze i popisy stand-uperów - będzie to możliwe dzięki tej właśnie firmie. Niesamowicie zróżnicowany repertuar, a także dostępność w tak wielu regionach pozwoli każdemu zaczerpnąć odrobiny kultury i rozrywki oraz oderwać się na chwilę pod codziennego życia.
Księgarnia językowa
Profesjonalna księgarnia językowa Romanista jest miejscem wybieranym przez wszystkich uczniów i ich rodziców, którzy poszukują oszczędności czasu i pieniędzy. Fantastycznie rozbudowana oferta umożliwia zakup wszystkich podręczników i ćwiczeń do nauki języka angielskiego, czy też niemieckiego, a przygotowane ceny stanowią niezwykle konkurencyjną ofertę do oferty sklepów stacjonarnych. Zapraszamy do wizyty w naszej internetowej księgarni językowej Romanista oraz do dokonania mądrego zakupu.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.