Finanse w biznesie

Sklep papierniczy online
Jaki jest najwygodniejszy sposób na robienie zakupów? Oczywiście online za pomocą Internetu! Na stronie naszego sklepu papierniczego znajdziecie bogatą ofertę znanych i lubianych przez naszych klientów produktów w znacznie obniżonych cenach. W szerokim asortymencie produktów m.in. akcesoria komputerowe, artykuły papiernicze, maszyny biurowe, materiały eksploatacyjne, artykuły do pisania i korygowania oraz wiele więcej produktów niezbędnych w pracy biurowej. Nie zwlekaj i już dziś kup u nas niezbędne artykuły.
Tłumacz przysięgły angielski Poznań
To biuro translacji wykonuje ją w czterech grupach językowych. Od 2009 roku legitymuję się jako tłumacz przysięgły, angielski w Poznaniu to moja główna domena działalności. Wykonuję translację prawie wszystkiego - z naciskiem na dokumenty prawnicze, finansowe, z uwzględnieniem druków technicznych oraz urzędowych.
branding marki
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas usług reklamowych. Zajmujemy się tworzeniem rozpoznawalnego wizerunku poprzez przygotowaniu i realizowaniu projektów materiałów reklamowych i informacyjnych dla Twojej firmy. Wykonany przez nas branding marki gwarantuje Ci rozpoznawalność i wiarygodność.
papier wizytówkowy
Aby zadbać należycie o prezencję swoją oraz swojej firmy, warto zainwestować w dobry papier wizytówkowy. Gładka powierzchnia jest wyjątkowo przyjemna w dotyku, a do tego technika wykonania sprawia, że białe tło idealnie kontrastuje z nadrukiem, jeszcze bardziej wydobywając nasycenie kolorów. Dzięki temu Twoja firma pokazuje swoje przywiązanie do szczegółów oraz estetyki swoich produktów.
Kurs medytacji uważności
W naszej pracowni uczymy ludzi, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami, stresem i niepokojem. Kurs medytacji uważności Mindfulness to innowacyjna metoda pozwalająca poprzez ćwiczenia umysłu odzyskać równowagę psychiczną i fizyczną. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy na treningi stacjonarne, a osoby z innych zakątków Polski na lekcje on-line.
Etykietowanie towaru
Już niedługo Twoje produkty będą oznaczone w sposób wyraźny, dokładny, a przy okazji estetyczny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Specjalizujemy się w etykietowaniu najróżniejszych towarów, zarówno jednostkowych jak i zbiorczych. Dzięki temu klienci mogą od razu zorientować się, jakie właściwości ma dany produkt, a ciekawie wyglądająca naklejka może przy okazji pozytywnie wpłynąć na wygląd całej paczki.
księgowość Bydgoszcz
Masz problem z rachunkowością i księgowością? Już możesz przestać się o to martwić, ponieważ osobą, która Tobie pomoże, jest Marzena Szember. Biuro rachunkowe Abakus to profesjonalizm w każdym calu. Tylko tutaj możesz skorzystać z fachowej obsługi, cieszyć się atrakcyjnymi warunkami współpracy oraz skorzystać z najlepszych usług rachunkowych. Z nami rozliczanie podatków nie boli! Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, do zapoznania się oraz skorzystania z usług biura rachunkowego Abakus.
Kursy BHP Warszawa
Przeprowadzamy profesjonalne kursy BHP. Warszawa to miasto, w którym działa niezliczona liczba przedsiębiorstw. Każdy zatrudniony pracownik powinien być zaznajomiony z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa i higieny w pracy, dlatego też służymy naszą wiedzą i zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług.
Tłumaczenia na ukraiński
Znajomość języka obcego w mowie i piśmie to jedno, ale czym innym jest umiejętność posługiwania się słownictwem branżowym. Skontaktuj się z naszym biurem, jeśli potrzebujesz specjalistycznego tłumaczenia na ukraiński, ale także jeśli potrzebny Ci ktoś, kto poprowadzi konferencję dla Twojej firmy czy przygotuje materiały dubbingowe.
Tłumaczenia specjalistyczne Warszawa
Zajmujemy się tworzeniem przekładów z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Nasze tłumaczenia specjalistyczne obejmują m.in. artykuły, odpowiedzi na recenzje czy streszczenia. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w przekładach pism z zakresu nauk ekonomicznych a szczególnie finansów, prawa, biznesu i zarządzania.
Jak założyć fundację
Niesienie bezinteresownej pomocy może być bardzo satysfakcjonujące. Jeśli to właśnie chcesz robić, ale nie wiesz, od czego zacząć, przeczytaj nasz artykuł, w którym dowiesz się, jak założyć fundację. Opisujemy jakie wymogi prawne są z tym związane oraz informujemy, jakie dokumenty trzeba przygotować, by powołać ją do życia.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.