Finanse w biznesie

Sklep papierniczy online
Jaki jest najwygodniejszy sposób na robienie zakupów? Oczywiście online za pomocą Internetu! Na stronie naszego sklepu papierniczego znajdziecie bogatą ofertę znanych i lubianych przez naszych klientów produktów w znacznie obniżonych cenach. W szerokim asortymencie produktów m.in. akcesoria komputerowe, artykuły papiernicze, maszyny biurowe, materiały eksploatacyjne, artykuły do pisania i korygowania oraz wiele więcej produktów niezbędnych w pracy biurowej. Nie zwlekaj i już dziś kup u nas niezbędne artykuły.
Tłumacz przysięgły angielski Poznań
To biuro translacji wykonuje ją w czterech grupach językowych. Od 2009 roku legitymuję się jako tłumacz przysięgły, angielski w Poznaniu to moja główna domena działalności. Wykonuję translację prawie wszystkiego - z naciskiem na dokumenty prawnicze, finansowe, z uwzględnieniem druków technicznych oraz urzędowych.
branding marki
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas usług reklamowych. Zajmujemy się tworzeniem rozpoznawalnego wizerunku poprzez przygotowaniu i realizowaniu projektów materiałów reklamowych i informacyjnych dla Twojej firmy. Wykonany przez nas branding marki gwarantuje Ci rozpoznawalność i wiarygodność.
papier wizytówkowy
Aby zadbać należycie o prezencję swoją oraz swojej firmy, warto zainwestować w dobry papier wizytówkowy. Gładka powierzchnia jest wyjątkowo przyjemna w dotyku, a do tego technika wykonania sprawia, że białe tło idealnie kontrastuje z nadrukiem, jeszcze bardziej wydobywając nasycenie kolorów. Dzięki temu Twoja firma pokazuje swoje przywiązanie do szczegółów oraz estetyki swoich produktów.
Kurs medytacji uważności
W naszej pracowni uczymy ludzi, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami, stresem i niepokojem. Kurs medytacji uważności Mindfulness to innowacyjna metoda pozwalająca poprzez ćwiczenia umysłu odzyskać równowagę psychiczną i fizyczną. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy na treningi stacjonarne, a osoby z innych zakątków Polski na lekcje on-line.
Etykietowanie towaru
Już niedługo Twoje produkty będą oznaczone w sposób wyraźny, dokładny, a przy okazji estetyczny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Specjalizujemy się w etykietowaniu najróżniejszych towarów, zarówno jednostkowych jak i zbiorczych. Dzięki temu klienci mogą od razu zorientować się, jakie właściwości ma dany produkt, a ciekawie wyglądająca naklejka może przy okazji pozytywnie wpłynąć na wygląd całej paczki.
Windykacja długów Malbork
Windykacja długów nie jest rzeczą łatwą i najlepiej zlecić ją profesjonalistom. Dysponują oni odpowiednim zapleczem i katalogiem sprawdzonych metod pozwalających na skuteczną windykację. Z dłużnikiem najlepiej kontaktować się bezpośrednio, co wymaga doświadczenia i odpowiednich narzędzi windykacji długów w ten sposób. Oferujemy Państwu nasze usługi w tym zakresie na terenie Malborka - pełen opis oferty znajduje się na stronie internetowej.
księgowość Bydgoszcz
Masz problem z rachunkowością i księgowością? Już możesz przestać się o to martwić, ponieważ osobą, która Tobie pomoże, jest Marzena Szember. Biuro rachunkowe Abakus to profesjonalizm w każdym calu. Tylko tutaj możesz skorzystać z fachowej obsługi, cieszyć się atrakcyjnymi warunkami współpracy oraz skorzystać z najlepszych usług rachunkowych. Z nami rozliczanie podatków nie boli! Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, do zapoznania się oraz skorzystania z usług biura rachunkowego Abakus.
Kursy BHP Warszawa
Przeprowadzamy profesjonalne kursy BHP. Warszawa to miasto, w którym działa niezliczona liczba przedsiębiorstw. Każdy zatrudniony pracownik powinien być zaznajomiony z podstawowymi wymogami bezpieczeństwa i higieny w pracy, dlatego też służymy naszą wiedzą i zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług.
Oddłużanie
Oddłużanie to określenie obejmujące szeroko zakresową pomoc osobą mającym problem z regulacją należności. Celem naszego zespołu specjalistów jest umożliwienie spłaty długów w sposób dostosowany do danego klienta. Pomagamy także w przeprowadzeniu postępowania przy upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.