Gry i zabawy

szkoła tańca Kraków
Zależy Ci na tym, aby poruszać się na parkiecie w taki sposób, że każda kobieta będzie chciała pobujać się z Tobą w rytmie ulubionego kawałka? W takim razie krakowska szkoła tańca jest dla Ciebie miejscem idealnym. U nas profesjonalni instruktorzy pokażą Ci, czym jest swing, lindy hop czy inne tańce. Gwarantujemy, że nauka z nami to czysta przyjemność!
Kostiumy karnawałowe sklep
Szukasz strasznego przebrania na Halloween? A może twoi znajomi organizują imprezę tematyczną, a ty nie masz stroju? Polecamy nasz sklep - znajdziesz tu kostiumy karnawałowe, sylwestrowe oraz halloweenowe każdego rodzaju. W ofercie posiadamy również maski oraz biżuterię. W dziale z przebraniami znajdziesz też sztuczną krew, dzięki której wykonasz realistycznie wyglądające rany na ciele.
Oprawa muzyczna eventów
Jeżeli poszukujesz profesjonalnej agencji artystycznej, która pozwoli na uświetnienie każdego wydarzenia, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami firmy Fire Band. W zakres naszych działań wchodzi między innymi oprawa muzyczna eventów. Znajdziesz u nas najlepsze zespoły muzyczne oraz wykonawców, którzy rozświetlą swoją obecnością każdy bankiet czy inne wydarzenie. Proponujemy wiele możliwości do wyboru, począwszy od nastrojowych dźwięków, skończywszy na rytmach szalonych i czysto rozrywkowych.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.