Gry i zabawy

Barman na wesele
Obecność na przyjęciu czy też różnego rodzaju imprezach dodatkowych atrakcji jest rzeczą zawsze pozytywnie odbieraną przez Gości oraz ożywiającą całe wydarzenie. Firma Skybar oferuje swoim Klientom profesjonalne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań usługi, takie jak na przykład barman na wesele. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz dysponujemy szerokim asortymentem szkła do koktajli i drinków. Na naszej stronie znajdziesz propozycje przygotowywanych przez nas napojów, a także galerię obrazującą, co jesteśmy w stanie Ci zaproponować.
Planszówki
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe, interesujące pozycje. Gry planszowe w sklepie online Marajao cieszą się niesłabnącą popularnością i już znalazły sobie szerokie grono odbiorców. W sprzedaży znajdują się zarówno kultowe tytuły, jak i najnowsze dodatki do nich, zapewniające jeszcze lepszą rozrywkę oraz długie godziny świetnej zabawy wraz ze znajomymi. Polecamy takie pozycje, jak Dobble, Dixit, Neuroshima, Splendor, Robinson Crusoe oraz wiele innych.
imprezy dla dzieci dolny śląsk
Organizujemy imprezy integracyjne, dla dzieci oraz plenerowe na terenie Wrocławia, dostarczając klientom rozrywkę na najwyższym poziomie. Współpracujemy z punktami gastronomicznymi, zaopatrując gości w doskonałe posiłki. Wypożyczamy również obiekty do wspólnej zabawy. W ofercie firmy znajdziesz dmuchane zamki, eurobungy, trampoliny, kule wodne, walce zorbingowe, ściany typu Spider, suche baseny, a także maskotki i stroje. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń oraz przyjęć okolicznościowych dla najmłodszych, osób dorosłych oraz firm.
Organizacja ślubów
Zachęcamy do współpracy z Studio 365. Organizacja ślubów to nasza pasja. Jeżeli jesteście zapracowani i nie macie czasu na samodzielne ogarnianie wszystkich formalności, zdecydujcie się na profesjonalne wsparcie doświadczonych konsultantów. Bierzemy na siebie wszelkie obowiązki.Zapraszamy na nasza stronę https://www.wedding365.pl/
Broń sklep
Proponujemy Państwu szeroki wybór produktów niezbędnych podczas wypraw łowieckich do lasu. W asortymencie naszego sklepu znajduje się broń, a także amunicja, odzież i inne akcesoria. Proponujemy wyroby uznanych w branży marek jak Browning, Meopta, Saga i wielu innych. Stale wprowadzamy do oferty nowe, ciekawe rozwiązania.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.