Przemysł, instalacje, wytwórstwo

Etykieciarki
Jeśli potrzebne są Wam wydajne oraz sprawdzone etykieciarki zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie w niej niezwykle funkcjonalne urządzenia, z jakich do wykonywania metek korzystają rozmaite przedsiębiorstwa. Oferowane przez nas sprzęty pozwalają także na wykonywanie kodów kreskowych.
KPiR program
Uproszczona księgowość to rozwiązanie, z którego korzysta wiele mikro i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Firma TIK-SOFT proponuje program do prowadzenia KPiR, który doskonale sprawdzi się właśnie u osób prowadzących działalność gospodarczą i rozliczających się w ramach ryczałtu VATowskiego.
okleiniarki
Jesteśmy godnym zaufania importerem maszyn stolarskich, wśród których znajdziecie Państwo profesjonalne oklejarki prosto- oraz krzywoliniowe. Oferowane przez nas okleiniarki doskonale spełniają przypisaną im funkcję. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie urządzenia same nakładają klej na elementy drewniane. Oferujemy Państwu bezawaryjne urządzenia znanych i cenionych producentów, które z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami oferowanego przez naszą firmę sprzętu.
Niklowanie chemiczne
Jedną z naszych usług jest miedziowanie, czyli wytwarzanie bardzo wytrzymałej powłoki galwanicznej na różnego rodzaju elementach wykonanych z metalu. Powłoka ta ma za zadanie ochronić przedmiot przed korozją, a także zwiększyć jego właściwości związane z przewodnictwem cieplnym i elektrycznym. Powłoka ta spełnia również funkcję dekoracyjną, a także podkładową pod inne procesy, np. cynkowanie bądź niklowanie. Proces przebiega w kilku etapach. Pierwszym z nich jest odtłuszczanie, potem następuje trawienie oraz cyjankaliczne i następnie kwaśne wytwarzanie warstwy. Zapewniamy najwyższy standard usług.
kamery cctv
Do naszych najnowocześniejszych rozwiązań, które pragniemy państwu zaprezentować, należą kamery CCTV, nazywane również przemysłowymi. Są doskonale wyposażone w najnowszej technologii akcesoria, dzięki czemu potrafią rejestrować wysokiej jakości obraz, zarówno w dzień, jak i nocą. Polecamy szeroki wybór rozmaitych wersji.
Rampy załadunkowe
Wyposażenie przemysłowe firmy Proinvest Sp. J. gości w wielu przedsiębiorstwach w Polsce. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą podestów, antresoli magazynowych, konstrukcji, odbojnic, pawilonów handlowych itp. Wykonujemy namioty, plandeki, kurtyny PCV. Nasze artykuły są wytrwałe, solidne i w pełni bezpieczne. Odpowiadają wszelkim normom bezpieczeństwa. Zajmujemy się także utrzymaniem ruchu przemysłowego. Czyścimy maszyny i urządzenia fabryczne. Zapraszamy głównie klientów instytucjonalnych ale również prywatnych.
Hurtownia elektrotechniczna
Jesteśmy doświadczoną hurtownią elektrotechniczną. Proponujemy szereg rozwiązań i produktów, takich jak zaawansowany sprzęt, a także podstawowe komponenty, jak choćby wyłącznik nadprądowy. Doko to firma stawiająca na satysfakcję klientów. Dzięki zaangażowaniu w pracę udaje nam się skutecznie realizować nasz priorytet. Przekonajcie się Państwo sami.
Szafy chłodnicze
W naszej ofercie znajdziecie rozmaite szafy chłodnicze pozwalające na przetrzymywanie i utrzymywanie niskiej temperatury dla produktów chłodzonych, jak na przykład zimne napoje. Pozwalają one na zachowanie estetyki wnętrza, a także na efektywne eksponowanie w miejscach sprzedaży danych towarów w naszym sklepie.
Farby ognioodporne
W czasie pożaru ogień może rozprzestrzeniać się naprawdę szybko. Wystawione na jego działanie stalowe elementy konstrukcji budynku topią się i odkształcają, co może prowadzić do zawalenia. Farby ognioodporne wytwarzają barierę izolacyjną, która znacząco podnosi wytrzymałość pomalowanych elementów na wysoką temperaturę.
Obróbka laserowa blach
Postaw już dziś na fachowe i dokładne cięcie metalu! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca swoje usługi z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Obróbka laserowa blach w naszym wykonaniu to solidność, korzystne ceny i precyzja w każdym calu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Okapy wyspowe
Zajmujemy się dostarczaniem na rynek fantastycznych elementów wyposażenia wnętrz, dzięki którym każde mieszkanie stanie się jeszcze bardziej praktyczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. W szerokiej ofercie przygotowanej przez firmę Seenergy Sp. z o.o. znajdziecie m. in. okapy wyspowe, których stylistyka z pewnością Was zachwyci i sprawi, że pochłaniacz stanie się prawdziwą ozdobą domu. Zaawansowanie technologiczne, świetna klasa energetyczna oraz wydajność to niepodważalne atuty tych urządzeń.
wózki przemysłowe
Do przewożenia towarów i opakowań potrzebne są stabilne rozwiązania, które łatwo się prowadzi. Muszą mieć też one dużą podstawę, by można było bezpiecznie umieścić nawet sporej wielkości pakunki. Nasze wózki przemysłowe to nie tylko stabilny środek transportu - mają one także wysoką nośność, doskonale sprawdzą się więc w każdym zakładzie.
Oświetlenie ostrzegawcze
Właściciel każdego samochodu powinien dołożyć wszelkich starań, aby jego obecność na drogach nie stanowiła zagrożenia dla innych użytkowników ruchu. Dotyczy to szczególnie pojazdów specjalnych i uprzywilejowanych. Dlatego też firma Strobos prezentuje szeroką ofertę oświetlenia ostrzegawczego, które poprawi widoczność każdego samochodu.
Polyworks Inspector
Proponujemy Państwu oprogramowanie wykorzystywane przez firmy z różnorodnych branż do kontroli wymiarów i diagnozowania problemów, występujących podczas produkcji. Polyworks Inspector jest kompatybilne z wieloma urządzeniami, co czyni je funkcjonalnym oprogramowaniem usprawniającym przeprowadzane procesy.
Berbezpieczeństwo informatyczne firmy
W dobie Internetu rośnie możliwości przechwytywania poufnych danych, m.in. za pośrednictwem ataków hakerskich czy inwigilacji. Dlatego tak istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo informatyczne firmy, które pozwoli zapewnić ochronę danych osobowych oraz działań prowadzonych przez Państwa przedsiębiorstwo.
noxy
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją zbiorników olejowych, akcesoriów do nich oraz różnego rodzaju płynów chemicznych. W naszej ofercie znajduje się także np. NOXy. Jego cena jest ustalana indywidualnie, przy każdej transakcji i jest zależna od lokalizacji dostawy oraz zamówionej ilości płynu.
producent oświetlenia LED
Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych kreatywnych propozycji. Jako doświadczony i pomysłowy producent oświetlenia, przełamujemy stereotypowe przyzwyczajenia do rozpoznawalnych form i standardowych kształtów. Nowoczesną technologię diodową, przynosząca odczuwalne oszczędności, wkładamy w bardzo atrakcyjne, trwałe i zmyślne obudowy, które wyróżnia także wyrazisty czynnik estetyczny. Jesteśmy przekonani, że takie lampy staną się fenomenalnym dodatkiem dla wielu wnętrz - warto z nich skorzystać.
sklep elektryczny
Zastanawiasz się, w którym sklepie znajdziesz urządzenia do instalacji elektrycznych najwyższej jakości? Internetowy sklep elektryczny proponuje wyjątkowe rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę internetową, zapoznać się ze szczegółową ofertą i skorzystać z niej, póki jest taka atrakcyjna!
Wciągarki
W naszej ofercie możecie znaleźć profesjonalny sprzęt przeznaczony do przenoszenia ładunków o wysokiej masie. Sprzedajemy wciągarki elektryczne liniowe o wysokiej wytrzymałości przy transporcie różnego rodzaju towarów. Jednym z dostępnych w sklepie Alma modeli jest SHZ 500PE o masie 34 kg, który znajduje zastosowanie na placach budowy, w magazynach i warsztatach a także gospodarstwach rolnych. Jest on wyposażony w zblocze, dzięki któremu może udźwignąć do 500 kg ładunku. Urządzenie to posiada silnik S3 o mocy 750 W.
Szkolenie BHP dla pracodawców
Zaświadczenia uzyskane w czasie naszych programów są zgodne z rozporządzeniami MGiP i uznawane przez inspekcje. Nasza propozycja jest kierowana do osób zarządzających zakładami i oferujących zatrudnienie: przeprowadzamy szkolenie BHP dla pracodawców online, dzięki czemu nie musicie nigdzie wyjeżdżać. To duża oszczędność czasu, a jednocześnie inwestycja w bezpieczeństwo swojego zakładu.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.