Przemysł, instalacje, wytwórstwo

KPiR program
Uproszczona księgowość to rozwiązanie, z którego korzysta wiele mikro i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Firma TIK-SOFT proponuje program do prowadzenia KPiR, który doskonale sprawdzi się właśnie u osób prowadzących działalność gospodarczą i rozliczających się w ramach ryczałtu VATowskiego.
Niklowanie chemiczne
Jedną z naszych usług jest miedziowanie, czyli wytwarzanie bardzo wytrzymałej powłoki galwanicznej na różnego rodzaju elementach wykonanych z metalu. Powłoka ta ma za zadanie ochronić przedmiot przed korozją, a także zwiększyć jego właściwości związane z przewodnictwem cieplnym i elektrycznym. Powłoka ta spełnia również funkcję dekoracyjną, a także podkładową pod inne procesy, np. cynkowanie bądź niklowanie. Proces przebiega w kilku etapach. Pierwszym z nich jest odtłuszczanie, potem następuje trawienie oraz cyjankaliczne i następnie kwaśne wytwarzanie warstwy. Zapewniamy najwyższy standard usług.
kamery cctv
Do naszych najnowocześniejszych rozwiązań, które pragniemy państwu zaprezentować, należą kamery CCTV, nazywane również przemysłowymi. Są doskonale wyposażone w najnowszej technologii akcesoria, dzięki czemu potrafią rejestrować wysokiej jakości obraz, zarówno w dzień, jak i nocą. Polecamy szeroki wybór rozmaitych wersji.
Rampy załadunkowe
Wyposażenie przemysłowe firmy Proinvest Sp. J. gości w wielu przedsiębiorstwach w Polsce. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą podestów, antresoli magazynowych, konstrukcji, odbojnic, pawilonów handlowych itp. Wykonujemy namioty, plandeki, kurtyny PCV. Nasze artykuły są wytrwałe, solidne i w pełni bezpieczne. Odpowiadają wszelkim normom bezpieczeństwa. Zajmujemy się także utrzymaniem ruchu przemysłowego. Czyścimy maszyny i urządzenia fabryczne. Zapraszamy głównie klientów instytucjonalnych ale również prywatnych.
Hurtownia elektrotechniczna
Jesteśmy doświadczoną hurtownią elektrotechniczną. Proponujemy szereg rozwiązań i produktów, takich jak zaawansowany sprzęt, a także podstawowe komponenty, jak choćby wyłącznik nadprądowy. Doko to firma stawiająca na satysfakcję klientów. Dzięki zaangażowaniu w pracę udaje nam się skutecznie realizować nasz priorytet. Przekonajcie się Państwo sami.
Szafy chłodnicze
W naszej ofercie znajdziecie rozmaite szafy chłodnicze pozwalające na przetrzymywanie i utrzymywanie niskiej temperatury dla produktów chłodzonych, jak na przykład zimne napoje. Pozwalają one na zachowanie estetyki wnętrza, a także na efektywne eksponowanie w miejscach sprzedaży danych towarów w naszym sklepie.
Farby ognioodporne
W czasie pożaru ogień może rozprzestrzeniać się naprawdę szybko. Wystawione na jego działanie stalowe elementy konstrukcji budynku topią się i odkształcają, co może prowadzić do zawalenia. Farby ognioodporne wytwarzają barierę izolacyjną, która znacząco podnosi wytrzymałość pomalowanych elementów na wysoką temperaturę.
Obróbka laserowa blach
Postaw już dziś na fachowe i dokładne cięcie metalu! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca swoje usługi z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Obróbka laserowa blach w naszym wykonaniu to solidność, korzystne ceny i precyzja w każdym calu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Okapy wyspowe
Zajmujemy się dostarczaniem na rynek fantastycznych elementów wyposażenia wnętrz, dzięki którym każde mieszkanie stanie się jeszcze bardziej praktyczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. W szerokiej ofercie przygotowanej przez firmę Seenergy Sp. z o.o. znajdziecie m. in. okapy wyspowe, których stylistyka z pewnością Was zachwyci i sprawi, że pochłaniacz stanie się prawdziwą ozdobą domu. Zaawansowanie technologiczne, świetna klasa energetyczna oraz wydajność to niepodważalne atuty tych urządzeń.
wózki przemysłowe
Do przewożenia towarów i opakowań potrzebne są stabilne rozwiązania, które łatwo się prowadzi. Muszą mieć też one dużą podstawę, by można było bezpiecznie umieścić nawet sporej wielkości pakunki. Nasze wózki przemysłowe to nie tylko stabilny środek transportu - mają one także wysoką nośność, doskonale sprawdzą się więc w każdym zakładzie.
Oświetlenie ostrzegawcze
Właściciel każdego samochodu powinien dołożyć wszelkich starań, aby jego obecność na drogach nie stanowiła zagrożenia dla innych użytkowników ruchu. Dotyczy to szczególnie pojazdów specjalnych i uprzywilejowanych. Dlatego też firma Strobos prezentuje szeroką ofertę oświetlenia ostrzegawczego, które poprawi widoczność każdego samochodu.
Polyworks Inspector
Proponujemy Państwu oprogramowanie wykorzystywane przez firmy z różnorodnych branż do kontroli wymiarów i diagnozowania problemów, występujących podczas produkcji. Polyworks Inspector jest kompatybilne z wieloma urządzeniami, co czyni je funkcjonalnym oprogramowaniem usprawniającym przeprowadzane procesy.
Berbezpieczeństwo informatyczne firmy
W dobie Internetu rośnie możliwości przechwytywania poufnych danych, m.in. za pośrednictwem ataków hakerskich czy inwigilacji. Dlatego tak istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo informatyczne firmy, które pozwoli zapewnić ochronę danych osobowych oraz działań prowadzonych przez Państwa przedsiębiorstwo.
Szkolenie BHP dla pracodawców
Zaświadczenia uzyskane w czasie naszych programów są zgodne z rozporządzeniami MGiP i uznawane przez inspekcje. Nasza propozycja jest kierowana do osób zarządzających zakładami i oferujących zatrudnienie: przeprowadzamy szkolenie BHP dla pracodawców online, dzięki czemu nie musicie nigdzie wyjeżdżać. To duża oszczędność czasu, a jednocześnie inwestycja w bezpieczeństwo swojego zakładu.
Maszyny do obróbki metalu
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości maszyny do obróbki metalu, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas między innymi niezawodne frezarki, wytaczarki, szlifierki, tokarki czy centra, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Polecamy także szeroki wybór narzędzi, takich jak wiertła, frezy, gwintowniki i wiele innych. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich produktów, atrakcyjne warunki handlowe oraz szybką realizację zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.
Formy wtryskowe
Jest to technika produkcji z tworzyw sztucznych, która polega na zalaniu odpowiednio wyprofilowanego otworu, stopionym surowcem. Formy wtryskowe to bardzo istotny komponent każdej maszyny produkcyjnej. Firma Precision Mechanics oferuje profesjonalny serwis i naprawę tych elementów, dzięki której będą one funkcjonować jak nowe.
Tokarka do drewna
Profesjonalny warsztat stolarski nie może obyć się bez sprzętu, jakim jest tokarka do drewna. W naszym sklepie posiadamy rożne rozmiary tych urządzeń w szerokim przedziale cenowym i o różnorakim zastosowaniu. Dzięki temu będą one odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i większych warsztatów przemysłowych.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.