Przewóz, Przesyłki lądowe

Laweta Łódź
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zaprezentowany zakres świadczonych usługi przez naszych doświadczonych specjalistów. Znajdziecie u nas wykonywany w profesjonalnej i sprawdzonej formie serwis MAN. Przyjmowane są u nas samochody ciężarowe, jakie wykonają przeprowadzenia specjalistycznych prac naprawczych. Nasi mechanicy stanowią gwarancję szybkiego i sprawnego wykonywania dla Was zleceń. Zapewniamy Wam również najbardziej atrakcyjne ceny na nasze usługi naprawcze.
Taxi Balice
Katowickie Stowarzyszenie Kierowców Echo-Taxi specjalizuje się w świadczeniu usług przewozu osób i bagażu. Taxi na lotnisko Balice? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić na naszą bezpłatną infolinię i zarezerwować transport. Ponadto świadczymy usługi kurierskie, wykonujemy drobne zakupy z dostawą do domu oraz zapewniamy transport materiałów sypkich i budowlanych do 1,5t. Obsługujemy płatności kartą oraz wystawiamy faktury. Już teraz skorzystaj z naszych kompleksowych usług i ciesz się komfortem podróżowania.
Rowery crossowe
Jeżeli szukają Państwo idealnego dla siebie roweru, który będzie niezawodny i idealnie dopasowany do wszystkich Państwa potrzeb, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Colex Grzegorz Jóźwiak. Posiadamy różnorodne modele, które są dostosowane nie tylko na różne warunki terenowe, ale również do sylwetki właściciela. W naszej ofercie znajdują się popularne rowery crossowe, miejskie, a także górskie czy szosowe oraz wiele innych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Lakierowanie
Lakierowanie proszkowe, jakie Państwu oferujemy to rozwiązania, jakie wykorzystywane są do uzyskiwania najbardziej trwałych efektów na licznych elementach. Znajdziecie Państwo u nas najbardziej atrakcyjne ceny, a także wykonywanie w najwyższej jakości naszych zleceń, dzięki którym możliwe jest uzyskiwanie trwałych rozwiązań.
Termoformowanie
Technika ta polega na nadaniu dowolnemu materiałowi pożądanego kształtu. Termoformowanie wykorzystywane jest głównie przy produkcji opakowań, czy pojemników otwartych. Jest to technika ekonomiczna z szerokim zakresem wykorzystania surowców. Jedną z naszych usług jest również termoformowanie próżniowe. Zapraszamy.
Przegub cardana
W naszym sklepie znajdują się liczne akcesoria do maszyn rolniczych. Posiadamy między innymi sprzęgła kompensacyjne. Przegub Cardana to urządzenie łączące dwa wały i pozwalające na wyrównanie zmian położenia. Posiadamy przede wszystkim sprzęgła pojedyncze w różnych rozmiarach, które dostosowane są do urządzeń producentów Fella oraz Galfre.
Maszty flagowe
Nasza firma prowadzi działalność produkcyjną i handlową od wielu lat. Oferujemy naszym klientom solidne i eleganckie zarazem maszty flagowe. Warto w nie zainwestować, również dlatego, że zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy modelami wolnostojącymi, teleskopowymi i tzw. plażowymi, zwanymi popularnie beachflagiami. Specjalizujemy się w rozwiązaniach indywidualnych, w pełni dostosowanych do aktualnych potrzeb naszych klientów - dlatego nasza oferta cieszy się tak ogromną popularnością.
plandeki rolnicze
Posiadamy szeroki asortyment zasłon, tuneli i kotar, a także plandeki rolnicze - które świetnie sprawdzą się zarówno podczas magazynowania jak i transportu. Ponadto swoje zastosowanie będą miały przy ochronie zwierząt, maszyn i pasz przed różnego rodzaju czynnikami atmosferycznymi, wahaniami temperatury czy zabrudzeniami.
Piaggio ape prosecco van
Do realizacji naszych usług wykorzystujemy kultowe pojazdy retro, stworzone przez włoskich producentów. Nasz Prosecco Van został stworzony z klasycznego modelu Piaggio Ape - wygodnego połączenia klasycznej Vespy do jazdy miejskiej oraz tradycyjnego "dostawczaka". W ten sposób powstał model powszechnie używany do drobnego handlu.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.