Sport, fitness, kulturystyka

Tunel aerodynamiczny
Poszukujesz oryginalnego i ekscytującego treningu? Chcesz dowiedzieć się, czy dasz radę skoczyć ze spadochronem? Nasz tunel aerodynamiczny jest świetnym sprawdzeniem nie tylko kandydatów na skoczków, ale również dla amatorów poszukujących prawdziwych wrażeń. Podczas lotu wiatr we włosach oraz świetna zabawa gwarantowana!
Płetwy do nurkowania
Wszystkim fanom podwodnych przygód, polecamy specjalistyczne akcesoria, które ułatwią wykonywanie tego typu aktywności. W skład asortymentu naszego sklepu wchodzą płetwy do nurkowania, które znacznie ułatwią pływanie pod wodą. Dostępne są modele kaloszowe i paskowe, które można dobrać w zależności od poziomu zaawansowania.
Nadruki na koszulki
Wykonujemy profesjonalne nadruki na koszulki. Zlecając nam wykonanie, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z jej efektów. Dzięki nam nadruki na koszulkach będą wykonane profesjonalnie, szybko i rzetelnie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty - jesteśmy przekonani, że zyska Twoje uznanie.
Spływy kajakowe Brda
Jeśli lubisz spędzać czas na łonie natury, zdecyduj się na spędzenie wakacji na wodzie. Polecamy spływy kajakowe Brdą, która szczyci się pięknym szlakiem, krętym brzegiem, licznymi jeziorami i jest otoczona lasem. jest to jedna z łatwiejszych tras, dedykowana początkującym turystom. Skontaktuj się z nami, a my zaplanujemy dla Ciebie trasę na jeden dzień, weekend lub dłuższe wakacje.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.