Szkolenia i rozwój

szkoły policealne Radom
Jeśli chcesz uzupełnić swoje wykształcenie albo zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, polecamy ci szkoły dla dorosłych w Radomiu - CKD Edukacja. W zdecydowanej większości przypadków nauka u nas na tym poziomie jest całkowicie bezpłatna! Aż trudno w to uwierzyć, że możesz zostać technikiem nie płacąc za naukę. Wybierz jeden z popularnych kierunków.
Nauka języka angielskiego dla dzieci
Program Teddy-eddie to interaktywna nauka języka angielskiego dla dzieci online. Ma na celu rozwinięcie rozumienia mowy, budowanie słownictwa oraz kształtowanie umiejętności komunikacyjnych. Połączenie sporej dawki edukacyjnej z zabawą daje pozytywne nastawienie do kolejnych lekcji. Ciekawym pomysłem jest możliwość drukowania indywidualnych certyfikatów po zakończeniu poszczególnych sekcji, co daje możliwość stosowania go również w nauczaniu szkolnym (małych grupach oraz dla całej klasy). Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Cisco CCNP
Firma informatyczna Cisco z USA opracowała system szkoleń i certyfikatów jednolity dla branży teleinformatycznej na całym świecie. Rozbudowywanie kwalifikacji i zdobywanie certyfikatów tej marki to krok do kariery właściwie na całym świecie. Polecamy szkolenia z zakresu zakładania, konfigurowania i zarządzania sieciami komputerowymi CCNA, CCNP i CCNE w rozmaitych specjalizacjach, w tym popularnej ostatnimi czasy Security. Każdy kurs kończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu. Zapraszamy do zapisów.
outsourcing pracowników
Prowadzisz duże przedsiębiorstwo, do którego stale szukasz siły roboczej? Żmudne procesy rekrutacyjne ciągną się przez długie miesiące, a Ty tracisz sporo cennego czasu, a finalnie nie znajdujesz odpowiednich specjalistów? Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług, na które składa się outsourcing pracowników!
Szkolenie BHP dla pracodawców online
W świetle prawa Unii Europejskiej każdy kierownik jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo na stanowisku pracy, dlatego powinien m.in. przejść niezbędne szkolenie BHP dla pracodawców. W ofercie naszego ośrodka szkoleniowego znajdą Państwo wstępne, a także okresowe kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.