Usługi dla społeczeństwa

Ozdoby na samochód do ślubu
Niezależnie od tego, czy para młoda zdecyduje się przyjechać na ceremonię luksusową limuzyną czy pojazdem w stylu retro, ozdoby na samochód do ślubu pomogą pięknie go przystroić i obwieścić wszystkim kierowcom na drodze, kto właśnie wstępuje na nową drogę życia.W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno bezpieczne dla lakieru naklejki, jak również unikatowe tablice rejestracyjne.
Projekty nagrobków pojedynczych
Pomagamy ludziom w trudnym czasie po stracie bliskiego. W naszym zakładzie kamieniarskim znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu. Projekty nagrobków pojedynczych, które proponujemy, są eleganckie i minimalistyczne, wykonane z różnych surowców. Płytę możemy ozdobić krzyżem, rzeźbą, lub wizerunkiem świętego.
Horoskop wodnik 2022
Astrologia jest przez wielu uważana za wyssane z palca sztuczki lub magię. Zupełnie inaczej jest jednak z działalnością którą prowadzę, gdyż opiera się ona na psychologi. Na tej stronie przygotowałam horoskop dla wodników na rok 2022. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z mojej oferty, jeśli chcesz abym przygotowała dla Ciebie horoskop indywidualny.
Nagrobki granitowe
Witaj w JC Granit. Jesteśmy firmą projektującą dla branży funeralnej. Nasze realizacje odchodzą od bizantyjskiego przepychu obserwowanego na polskich cmentarzach. Stawiamy na prostotę, intrygujące kształty, a przede wszystkim najdoskonalsze materiały gwarantujące trwałość i piękny wygląd na długie lata. Jeśli chcesz zafundować bliskiej osobie, która odeszła, najbardziej godny pomnik, skorzystaj z naszej oferty na nagrobki granitowe w rozmaitych kształtach. Polecamy również urny o niestandardowych formach.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.