Wszystko dla dziecka

Obozy odchudzające
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie możliwość skorzystania z naszego odchudzania dla młodzieży i dzieci. Przygotowane przez nas obozy odchudzające pozwalają na zapewnienie właściwego menu oraz zestawu ćwiczeń, jakie pozwolą dzieciom na pozbycie się w efektywny oraz skuteczny sposób zbędnych kilogramów.
Playmobil policja
Zapraszamy do sprawdzenia naszej hitowej serii figurek. Można odwiedzić nas zarówno osobiście w Krakowie, na Nowej Hucie, jak i zapoznać się z naszą ofertą internetową. Mamy bowiem do zaproponowania zabawki Playmobil w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru. Interesują Cię autka policyjne? A może szukasz wozu strażackiego albo szpitala? Te, a także wiele innych zestawów klocków dla dzieci powyżej trzeciego roku życia znajdziecie w naszej ofercie.
Kurs emisji głosu
Firma oferuje szkolenia dla osób, które zawodowo bądź amatorsko zajmują się mówieniem, śpiewaniem, recytowaniem czy innego rodzaju publicznymi wystąpieniami. Można zakupić tutaj kurs emisji głosu, który pomoże kontrolować oddech oraz barwę, ton i intensywność wydobywanych dźwięków. Proponowane ćwiczenia pozwolą rozwinąć swój potencjał wokalny oraz dbać o dobrą kondycję aparatu mowy. Zajęcia przydadzą się aktorom, prawnikom, nauczycielom i piosenkarzom. Szkolenie kierowane jest do dorosłych, a także dzieci.
Nebulizatory i aspiratory dla dzieci
W naszym sklepie internetowym czeka na Państwa również wiele praktycznych przyborów medycznych, jak choćby nebulizator i aspiratory dla dzieci. Szczególnie polecamy aparaturę w zabawnych kształtach przypominających zabawki. Maseczki dostosowane do niewielkiej twarzy dziecka ułatwią inhalację. To urządzenie doskonale przydaje się w domowym leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych. Podawanie leku w formie wziewnej zapewnia szybsze działanie i dokładne dostarczenie substancji tam, gdzie jest ona niezbędna.
Ochraniacze do łóżeczka
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego dziecka? Postaw na ochraniacze do łóżeczka. Mocowane są one do belek, dzięki czemu dziecko nie włoży rączki ani główki w szczeliny. Zabezpieczy to również przed uderzeniem w twarde belki. Wszystkie zostały wyprodukowane ze 100% bawełny, wnętrze wypełniono natomiast silikonową włókniną antyalergiczną.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.