Wszystko dla dziecka

Obozy odchudzające
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie możliwość skorzystania z naszego odchudzania dla młodzieży i dzieci. Przygotowane przez nas obozy odchudzające pozwalają na zapewnienie właściwego menu oraz zestawu ćwiczeń, jakie pozwolą dzieciom na pozbycie się w efektywny oraz skuteczny sposób zbędnych kilogramów.
Angielski Poznań
Każde duże miasto daje młodemu, przedsiębiorczemu człowiekowi szansę na zrobienie błyskotliwej kariery lub rozwinięcie własnej firmy. Ze względu na powszechniejszą współpracę międzynarodową, jednym z kluczowych warunków, pozwalających na marzenia o sukcesie, jest doskonale opanowany język angielski. Poznań jako miasto, szczycące się wielokulturowością i otwartością na świat jest przykładem miejsca, gdzie niesłabnącym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju szkoły językowe. Ze względu na nasze doskonałe szkoły językowe pozwala sprawnie nadrobić braki, które dla wielu pracodawców mogą okazać się kluczowe, decydując o braku oferty pracy.
Wózki parasolki
Żadne warunki atmosferyczne nie będę już straszne waszemu maluchowi. Proponujemy wózki "parasolki", które po rozłożeniu chronią przed słońcem, deszczem czy śniegiem. Specjalny typ siedziska rozkładanego nad głową malucha zabezpiecza przed opadami i pozwala zachować dziecku odpowiednią temperaturę. Łatwo można dostosować pojazd do warunków pogodowych.
zabawki wczesnorozwojowe
By Wasze dziecko było w pełni szczęśliwe warto rozpieszczać go co jakiś czas prezentami bądź zabawkami wczesnorozwojowymi, które pozwolą mu na rozwinięcie wyobraźni, a przy tym zapewnią komfort i wygodę. Akcesoria dla niemowląt, jakie oferujemy Państwu w asortymencie sklepu Twój Smyk to między innymi takie produkty jak zabawki, akcesoria czy liczne tekstylia, wykonane z bardzo delikatnych i bezpiecznych dla najmłodszych materiałów.
Dyski sensoryczne
Wyobraź sobie, że w jednej chwili dotykasz delikatnych kamyków z dna morskiego, a już za moment badasz pień drzewa - a to wszystko bez wychodzenia z domu. Jak to jest możliwe? Dzięki dyskom sensorycznym, które zawierają w sobie zróżnicowaną fakturę. Doskonałe narzędzie do wspierania procesów terapeutycznych.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.