Wszystko dla dziecka

Obozy odchudzające
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie możliwość skorzystania z naszego odchudzania dla młodzieży i dzieci. Przygotowane przez nas obozy odchudzające pozwalają na zapewnienie właściwego menu oraz zestawu ćwiczeń, jakie pozwolą dzieciom na pozbycie się w efektywny oraz skuteczny sposób zbędnych kilogramów.
przedszkole prywatne Gdańsk
Wszystkich rodziców z Gdańska zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowało dla Państwa przedszkole niepubliczne MegaMocni Zaspa. Nasza prywatna placówka została stworzona z myślą o dzieciach o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Oferujemy wczesną terapię logopedyczną obejmującą zarówno grupowe jak i indywidualne zajęcia. Ponadto organizujemy również atrakcyjne zajęcia języka angielskiego oraz szereg aktywności dodatkowych. Zachęcamy Państwa do zapisów i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.
Otulacze niemowlęce
Noworodki to delikatne istoty, które należy otoczyć szczególną opieką w pierwszych miesiącach życia. Dziecko wykazuje szereg potrzeb, wśród których jest konieczność zapewnienia bliskości i kontaktu fizycznego z rodzicami. Otulacze niemowlęce dodatkowo zagwarantują maluchowi poczucie komfortu, bezpieczeństwa i relaksu.
Zabawki do ogrodu
W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór akcesoriów dla maluchów. Nasze zabawki do ogrodu to przede wszystkim huśtawki, baseny czy małe tipi dla dzieci. Bardzo popularnym rozwiązaniem aktywności na świeżym powietrzu jest montaż uwielbianej przez dzieci trampoliny. Zapraszamy do sprawdzenia naszego całego asortymentu!
Playmobil policja
Zapraszamy do sprawdzenia naszej hitowej serii figurek. Można odwiedzić nas zarówno osobiście w Krakowie, na Nowej Hucie, jak i zapoznać się z naszą ofertą internetową. Mamy bowiem do zaproponowania zabawki Playmobil w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru. Interesują Cię autka policyjne? A może szukasz wozu strażackiego albo szpitala? Te, a także wiele innych zestawów klocków dla dzieci powyżej trzeciego roku życia znajdziecie w naszej ofercie.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.