Zwiedzanie, hotele, miejsce do spania

Liegnitz sehenswürdigkeiten
Kommen Sie hier, um sich mit einem Geschäftspartner treffen, oder möchten Sie sich einfach Sehenswürdigkeiten in Liegnitz wie Kathedralkirche St. Peter und Paul anschauen? In beiden Fällen sollten Sie in unserem Hotel übernachten! Wir bieten komfortable Zimmer für eine oder zwei Personen sowie luxuriöse Appartements an. Alle Räume sind mit einem Fernseher sowie WiFi ausgestattet.
Bagażnik na relingi
W naszym asortymencie dostępne są akcesoria, które znacznie ułatwią przygotowanie się do podróży. Oferujemy bagażnik na relingi, wykonany z wysokiej jakości aluminium, wzbogacony o gumowe elementy, chroniące przez uszkodzeniami. Oferowane belki pozwalają na zamontowanie m.in. nart, rowerów oraz boxów.
Noclegi w Rabce Zdrój
Zdecyduj się na fantastyczne, niezapomniane noclegi w Rabce Zdrój, a z pewnością nie będziesz tego żałował! Malownicza kraina, powiew świeżego powietrza, szeroka gama atrakcji - to wszystko, a nawet jeszcze więcej czeka na Ciebie w Rabce Zdrój. Willa Ela oferuje również najlepsze zabiegi pielęgnacyjne w wyjątkowym SPA. Tylko tutaj naprawdę się odprężyć, odpoczniesz i zapomnisz o codzienności. Zrób coś dla siebie już dziś. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
Mirabilandia
Wycieczki szkolne to jedne z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. To dlatego zachęcamy wszystkich rodziców, opiekunów i nauczycieli do jak najczęstszej organizacji tego typu przedsięwzięć, w Polsce i za granicą. Jedną z największych atrakcji dla młodzieży są parki rozrywki - jak na przykład włoska Mirabilandia.
Spa oferty
Korzystając z naszej oferty będziecie mieli możliwość zapewnienia sobie doskonałych warunków do wypoczynku, dzięki którym uda się Wam zrelaksować, choć na chwilę zapomnieć o codziennych problemach i oderwać się od miejskiego zgiełku. Król Plaza Spa ma do zaoferowania m. in. fantastyczny pakiet weekendowy SPA, dzięki któremu będziecie mogli cieszyć się weekendem nad morzem. Zapewniamy cały szereg atrakcji, dzięki którym się odprężycie.
Biały Dunajec atrakcje
Odkrywaj najpiękniejsze zakątki Podhala jako swoim przystankiem! W sercu malowniczych pejzaży górskich, miejscowość ta oferuje niezliczone zabawy dla każdego. Biały Dunajec i jego atrakcje odzwierciedlają prawdziwe piękno natury i górskiej kultury. Od korzystania z terenów rekreacyjnych, przez naukę o regionalnej sztuce i tradycjach, po spędzanie czasu na świeżym powietrzu w śród górskiej aury. Kolejno odwiedzaj rzeki, szlaki górskie, farmy owiec, domy wypoczynkowe oraz karczmy serwujące miejscowe przysmaki! Z każdym krokiem zanurzysz się jeszcze głębiej w bogate dziedzictwo Podhala. Nie zwlekaj, zanurz się w niesamowitą podróż w góry już teraz.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.