Zwiedzanie, hotele, miejsce do spania

sylwester w górach
Sylwester w górach - to gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz świetnej zabawy. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z szczegółami na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę rezerwacji, oraz różnorodność ofert. Nie czekaj najlepsza impreza tego roku czeka na Ciebie! Sprawdź naszą pełna ofertę pakietów pobytowych.
Liegnitz sehenswürdigkeiten
Kommen Sie hier, um sich mit einem Geschäftspartner treffen, oder möchten Sie sich einfach Sehenswürdigkeiten in Liegnitz wie Kathedralkirche St. Peter und Paul anschauen? In beiden Fällen sollten Sie in unserem Hotel übernachten! Wir bieten komfortable Zimmer für eine oder zwei Personen sowie luxuriöse Appartements an. Alle Räume sind mit einem Fernseher sowie WiFi ausgestattet.
Bagażnik na relingi
W naszym asortymencie dostępne są akcesoria, które znacznie ułatwią przygotowanie się do podróży. Oferujemy bagażnik na relingi, wykonany z wysokiej jakości aluminium, wzbogacony o gumowe elementy, chroniące przez uszkodzeniami. Oferowane belki pozwalają na zamontowanie m.in. nart, rowerów oraz boxów.
Gniezno atrakcje
Jeśli marzy ci się poznanie początków państwa polskiego, zapraszamy do zorganizowania wyjazdu Szlakiem Piastowskim obejmującym Wielkopolskę, część Kujaw oraz Pałuk. Gnieźnieńskie atrakcje turystyczne obejmują zabytkowe budynki z czasów Piastów. Możesz tutaj zwiedzić również pozostałości wcześniejszych oraz późniejszych okresów historycznych.
Noclegi w Rabce Zdrój
Zdecyduj się na fantastyczne, niezapomniane noclegi w Rabce Zdrój, a z pewnością nie będziesz tego żałował! Malownicza kraina, powiew świeżego powietrza, szeroka gama atrakcji - to wszystko, a nawet jeszcze więcej czeka na Ciebie w Rabce Zdrój. Willa Ela oferuje również najlepsze zabiegi pielęgnacyjne w wyjątkowym SPA. Tylko tutaj naprawdę się odprężyć, odpoczniesz i zapomnisz o codzienności. Zrób coś dla siebie już dziś. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
Mirabilandia
Wycieczki szkolne to jedne z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. To dlatego zachęcamy wszystkich rodziców, opiekunów i nauczycieli do jak najczęstszej organizacji tego typu przedsięwzięć, w Polsce i za granicą. Jedną z największych atrakcji dla młodzieży są parki rozrywki - jak na przykład włoska Mirabilandia.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.