Prawo i administracja, sprawy publiczne

Adwokat
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie pomoc, jaką wykonuje dla Was nasz adwokat. Znajdziecie u nas możliwość przygotowywania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy też wyjaśnień oraz materiałów dowodowych. Stanowimy dla naszych klientów indywidualnych oraz dla różnego typu przedsiębiorstw przedstawicielstwo przed wybranymi organami. Naszą kancelarię znajdziecie zlokalizowaną na terenie Mińska Mazowieckiego, gdzie dostępni są dla Was nasi specjaliści. Zapraszamy do kontaktu.
Systemy alarmowe Łódź
Bardzo ważne dla każdego domu i przedsiębiorstwa jest bezpieczeństwo. My pragniemy służyć państwu pomocą, dlatego też Agencja Ochrony Twierdza oferuje profesjonalne systemy alarmowe. Dzięki najnowocześniejszej technologii będą państwo mieli sposobność profesjonalnego zabezpieczenia budynków. Podejmiemy się zarówno założenia odpowiedniego systemu, ochrony imprez masowych, jak i osobistego zabezpieczenia danego obiektu. Ofertę tę kierujemy zarówno do mieszkańców Łodzi jak i osób spoza województwa łódzkiego.
Wywóz śmieci
Ważnym aspektem w życiu każdego mieszkańca większego osiedla, ale także mniejszych uliczek, na których znajdują się domki jednorodzinne, jest wywóz odpadów. Jest to coraz powszechniejsze zjawisko. Ludzie już nie załatwiają, tak jak kiedyś, tego na własną rękę, tylko starają się rozwiązywać to w lepszy sposób. Przede wszystkim zlecają specjalistom wywóz śmieci.
Zwalczanie pluskiew mazowieckie
Walka z insektami gnieżdżącymi się w naszych domach może być często czasochłonna i nieskuteczna. Nasza firma oferuje zwalczanie pluskiew oraz innych szkodników za pomocą specjalnych pułapek, oprysków, a także wymrażania. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale przyjmujemy także zlecenia z innych części kraju.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.