Prawo i administracja, sprawy publiczne

Adwokat w Mińsku Mazowieckim
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie pomoc, jaką wykonuje dla Was nasz adwokat. Znajdziecie u nas możliwość przygotowywania dla Was odpowiednich pism procesowych, wniosków sądowych czy też wyjaśnień oraz materiałów dowodowych. Stanowimy dla naszych klientów indywidualnych oraz dla różnego typu przedsiębiorstw przedstawicielstwo przed wybranymi organami. Naszą kancelarię znajdziecie zlokalizowaną na terenie Mińska Mazowieckiego, gdzie dostępni są dla Was nasi specjaliści. Zapraszamy do kontaktu.
Wywóz śmieci
Ważnym aspektem w życiu każdego mieszkańca większego osiedla, ale także mniejszych uliczek, na których znajdują się domki jednorodzinne, jest wywóz odpadów. Jest to coraz powszechniejsze zjawisko. Ludzie już nie załatwiają, tak jak kiedyś, tego na własną rękę, tylko starają się rozwiązywać to w lepszy sposób. Przede wszystkim zlecają specjalistom wywóz śmieci.
Zwalczanie pluskiew mazowieckie
Walka z insektami gnieżdżącymi się w naszych domach może być często czasochłonna i nieskuteczna. Nasza firma oferuje zwalczanie pluskiew oraz innych szkodników za pomocą specjalnych pułapek, oprysków, a także wymrażania. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale przyjmujemy także zlecenia z innych części kraju.
Kancelaria komornicza Trójmiasto
Nasza firma świadczy usługi egzekucyjne. Posiłkujemy się internetowymi programami, które znacznie ułatwiają pracę, ale nie rezygnujemy z działań terenowych. Korzystamy z aplikacji, które ułatwiają przeglądanie akt sprawy on-line oraz ustalanie danych dłużnika. Nasze czynności popieramy więc stronami e-cepik, pesel-net i ekw. Kancelaria komornicza przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie działa na terenie konkretnego rewiru. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje, jakie okolice obejmuje nasza działalność.
Adwokat odszkodowanie Konin
Głównym zadaniem naszej konińskiej kancelarii jest doradztwo i udzielanie pomocy w zakresie prawa. Nasz adwokat zapewni porady w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie, będzie reprezentował Państwa interesy przed organami, a także sporządzi niezbędne opinie prawne i przygotuje odpowiednie dokumentacje.
Sprzątanie po zgonach
Nasza firma zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym czyszczeniem miejsc, w których doszło do śmierci. Sprzątanie po zgonach polegają na całkowitej dezynfekcji miejsca, w którym doszło do takiej sytuacji. Polega to na utylizacji wszystkich wskazanych przez klienta przedmiotów, a także usunięciu charakterystycznego i nieprzyjemnego zapachu. Nasze czynności wykonujemy z poszanowaniem dla osoby zmarłej.
pomoc frankowiczom Bydgoszcz
Kancelaria zapewnia pomoc frankowiczom. Biuro w Bydgoszczy zajmuje się różnymi rodzajami kredytów np. hipotecznymi, zaciągniętymi w obcej walucie. Pracownicy zapewniają ocenę zawartej umowy. Sprawdzają czy posiada ona klauzule niedozwolone, czy jest zgodna z prawem bankowym oraz, czy prawidłowo określa kwotę.
Firma recyklingowa
Profesjonalna firma recyklingowa z siedzibą w Rawiczu. Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi skupu wszelkiego rodzaju odpadów elektrycznych, elektronicznych, telekomunikacyjnych, oraz tworzyw sztucznych i metali. Cały proces przetwarzania zużytego i starego sprzętu na surowce do ponownego wykorzystania przebiega zgodnie zasadami know-know o ochronie środowiska.

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, zostaw swój e-mail.

Cookies

Cookies używane są wyłącznie w celu logowania. Zapisujemy w nich tylko identyfikator sesji, potrzebnej aby uzyskać dostęp do całego portalu.